Firma Adı İletişim Konum
AGCO TARIM MAKİNELERİ TİC. LTD. ŞTİ.
AGCO Tarim Makineleri Ticaret Limited Sirketi Gebze Organize Sanayi Bölgesi Gençlik Caddesi Tembelova Alanı No: 3001, 41400 / Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 262 673 7200
Web: https://www.masseyferguson.com/tr_tr.html
Salon: AÇIK ALAN
Stant: -
Ürün Grupları
  • Tarimsal Mekanizasyon ve Teknolojileri

Massey Ferguson, 1847 yılında Daniel Massey tarafından Newcastle Ontario, Kanada da küçük basit bir tarım aletleri tamir atölyesi olarak temelleri atılan tarım alet ve makinaları üreticisi olarak kuruldu. 1953 yılında Massey-Harris ortaklığı ile İngiliz Harry Ferguson Limited in birleşmesi ile bugünkü yapı oluşmuştur. Massey Ferguson marka traktörlerin en karakteristik özelliği sadece kırmızı renkte olmalarıdır. Massey Ferguson ABD şirketi AGCO Corperation ın bir markasıdır.

Massey FergusonTarım Makineleri ve Ticari-Tüketici Tarım Ekipmanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyanın herhangi bir yerinde, işinizi doğru yapmanız için gereken arazi, çiftlik ve makine ve tarımsal ekipmanlar hakkında doğuştan gelen bilgi. İşte bu Massey Ferguson... Massey Ferguson dünyanın ilk üç nokta askı sistemini yarattı. Massey Ferguson un nesiller boyu sürdürdüğü küresel deneyimine eklediğinizde, nihai pratiklikliği ve güvenilirliği ile nihai müşteri değeri söz konusu olduğunda güvenli bir liman olması için ihtiyaç olan tüm kanıtlara sahiptir. Massey Ferguson un dünyadaki çiftçilerin sadakatini kazanması hiçte şaşırtıcı değil.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • MASSEY FERGUSON